Jansen

HISTORIA FIRMY

Jansen Kaczorowski Cichocki Spółka Jawna (Dawniej Jansen Sp. z o.o.) powstała w 2001 roku w Warszawie. Od początku działalności naszą misją jest dostarczanie polskim konsumentom oryginalnych i ekskluzywnych produktów. Importujemy sery, jogurty, makarony, masła i inne wyszukane wyroby z wielu europejskich krajów, takich jak Francja, Włochy, Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Grecja, Anglia, Irlandia, Bułgaria, Niemcy. Długoletnia międzynarodowa współpraca z europejskimi producentami zaowocowała wprowadzeniem i utrzymaniem na polskim rynku około 500 wspaniałych i niepowtarzalnych produktów, które cieszą podniebienia polskich smakoszy. Podążając za żywieniowymi trendami wprowadziliśmy i wciąż rozszerzamy grupę artykułów ekologicznych i bezmlecznych. Odpowiadając na potrzeby rynku, zaspokajamy kulinarne wymogi klientów.

Posiadamy przedstawicielstwa handlowe w największych miastach Polski. Korzystając z własnej floty chłodniczej jak i zewnętrznych, międzynarodowych firm logistycznych docieramy do każdego odbiorcy, nawet w najbardziej odległym rejonie Polski.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i poszerzaniu rynku zbytu, obecnie zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Stale tworzymy kolejne miejsca pracy, dając możliwość rozwoju zawodowego.

Nasza codzienna praca została nagrodzona wyróżnieniem Gepardy Biznesu w 2008 oraz III miejscem w konkursie Diamentów Forbesa w 2010.

Należymy również do Elitarnego Klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Otrzymaliśmy w roku 2016 certyfikat obejmujący produkty ekologiczne zatwierdzający nasze artykuły BIO do handlu na terenie kraju.